Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Skok w bok - kup bilet online

start 08.12.2017 godz. 17:00

CKiS im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

koniec 08.12.2017 godz. 20:00

Lokalizacja: Siedlce, ul. Bpa I. Świrskiego 31

Spektakl "Skok w bok" Teatru Capitol już 8 grudnia o godz. 17:00 i 20:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy!

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę!

ReżyseriaAndrzej Rozhin

PrzekładKlaudyna Rozhin

KostiumyEwa Kochańska

ScenografiaJoanna Pielat-Rusinkiewicz

MuzykaWaldemar Król

Asystentka reżyseraAnna Modrzejewska

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepraszamy, ale możliwość komentowania jest niedostępna.