Wtorek, 12.12.2017, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

O nas

Telewizja Wschód jest lokalnym programem telewizyjnym, którego nadawcą i realizatorem jest Grupa Medialna Wschód Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.  TV Wschód jako telewizja kablowa istnieje w Siedlcach od 1993 roku. TV Wschód znajduje sie przy ul. Piłsudskiego 9. Program nadawany jest w formie godzinnych bloków programowych powtarzających się przez okres jednego dnia. Premierowe programy emitowane są codziennie o godzinie 16.00. Pierwsze pół godziny to program TV Wschód, natomiast drugą połowę stanowi pasmo wspólne nadawane przez sieć Vectra, wyjątkiem jest niedziela kiedy całą godzinę zajmuje program telewizji Wschód.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii sygnał Telewizji Wschód dostępny jest w sieci kablowej Vectry na terenie miast: Sokołów Podlaski i Garwolin. 


NASZA OFERTA PROGRAMOWA :

Programy informacyjne:

Wiadomości Regionalne - lokalny program informacyjny, nadawany jest w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16:00 i o każdej następnej pełnej godzinie, aż do 15:00 dnia następnego.

TV Wschód Sport - lokalny serwis sportowy nadawany we wtorek o godzinie 16.10.  Prowadzącym program jest red. Andrzej Materski.

Temat Tygodnia - najważniejsze wydarzenie minionego tygodnia, program nadawany jest w sobotę o godzinie 16.15.

Jak Minął Tydzień - audycja podsumowująca tydzień. Program nadawany jest w sobotę o godzinie 16.00

Publicystyka:

Jak Mieszkamy w Siedlcach? - program publicystyczny, nadawany jest w czwarty czwartek miesiąca. Prowadzącym program jest Henryk Ładno.

Na Różne Tematy - program publicystyczny, nadawany jest w drugi czwartek  miesiąca. Prowadzącym program jest Henryk Ładno.

Rozmowy bez herbatki - program publicystyczny, nadawany jest w 3 poniedziałek. Prowadzącą program jest dziennikarka Tygodnika Siedleckiego Mariola Zaczyńska.

Podaj łapę - program o zwierzętach, nadawany jest w pierwszy poniedziałek miesiąca. Prowadzącą program jest dziennikarka Tygodnika Siedleckiego Mariola Zaczyńska.

Informacje Urzędu Skarbowego - informacje podatkowe przygotowane przez Urząd Skarbowy w Siedlcach, program nadawany jest w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca (od stycznia do kwietnia) oraz dodatkowo w pierwszy czwartek miesiąca.


Magazyny Tematyczne:

Z Ratusza - program UM Siedlce, nadawany jest w drugi i czwarty piątek miesiąca o godzinie 16.15. Prowadzącym program jest Paweł Mazurkiewicz (rzecznik prasowy UM)

Magazyn Historyczny - program Archiwum Państwowego w Siedlcach o historii Miasta i regionu nadawany jest w pierwszą środę miesiąca. Prowadzącym program jest Grzegorz Wielik (dyrektor Archiwum).

Kwadrans Akademicki - program Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, nadawany jest w pierwszy piątek  miesiąca. (prócz lipca, sierpnia i września). Prowadzącym program jest Adam Bobryk (rzecznik prasowy UPH).

Czas Na Pracę - Magazyn Informacyjny Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie Filii w Siedlcach.

Programy kulturalne:

Siedlecki Magazyn Kulturalny (program CKiS) - lokalny program kulturalny Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego w Siedlcach nadawany jest w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca (10 min.) oraz w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca (20 min.). Prowadzącym program jest Jarosław Skrobecki. 

Pod Pegazem (magazyn MOK) - lokalny program kulturalny Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, nadawany jest w czwartą niedzielę miesiąca o godzinie 16:00. Prowadzącą program jest Magdalena Czmoch.

Sokołowska Strefa Kultury (program SOK) - lokalny program kulturalny Sokołowskiego Ośrodka Kultury w Sokołowie Podlaskim, nadawany jest w ostatnią sobotę miesiąca o godzinie 12:00. Prowadzącym program jest Kuba Lemieszek. Na początku miesiąca Sokołowska Strefa Kultury poprzedzana jest zapowiedzią nadchodzących wydarzeń które odbędą się w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Gość TV Wschód - program kulturalny nadawany jest w pierwszy, trzeci i piąty czwartek miesiąca. Prowadzącym program jest Jarosław Skrobecki.

Inne:

Sonda - sonda uliczna, program nadawany jest we wtorek o godz. 16:00. Prowadzącą program jest Ewa Ryłko.