piątek, 26 kwietnia 2024 20:14

V Halowy Turniej Katolickich Szkół Ponadgimnazjalnych

Turniej piłki nożnej stoczyły Katolickie Licea Ogólnokształcące z regionu.
Kliknij aby odtworzyć

W Siedlcach odbył się V Halowy Turniej Katolickich Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Biskupa Siedleckiego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji stanęło 9 drużyn z całego regionu.
Po stoczonych meczach najlepszą drużyną męską okazała się reprezentacja Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego z Garwolina. Na 2 miejscu uplasował się zespół z Siedlec,  na 3 z  Salezjańskiego Liceum z Sokołowa Podlaskiego. 4 miejsce zajęli licealiści z Białej Podlaskiej a 5 z Mińska Mazowieckiego. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju trafił do Pawła Łydkowskiego z  I KLO w Siedlcach, najskuteczniejszego zawodnika do Dawida Kuracha z garwolińskiego KLO. Najlepszym bramkarzem okazał się Bartosz Beczek z Siedlec. W Klasyfikacji drużyn dziewcząt, 1 miejsce wywalczyła reprezentacja z Białej Podlaskiej, 2 z Sokołowa , a 3 z Siedlec. 4 miejsce zajął damski zespół z Garwolina.
Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Karolina Ciach z Sokołowa, najskuteczniejszą  Katarzyna Hołownia z Białej Podlaskiej, a tytuł najlepszej bramkarki odebrała Kamila Zawadzka z Siedlec. TV Wchód patronowała turniejowi.