Czwartek, 21.06.2018, imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

Nowa pracownia na nowy rok

  • 6.09.2017, 11:54
Nowa pracownia na nowy rok
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica, odbyła się tegoroczna Mazowiecka Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018.

W uroczystym rozpoczęciu roku razem  z młodzieżą uczestniczyli m.in. wicemarszałek Senatu Maria Koc i minister Energii Krzysztof Tchórzewski. Obecny był Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera oraz Mazowiecka Kurator Oświaty Aurelia Michałowska.
Podczas uroczystości otwarto nowoczesną pracownię w której realizowane będą zajęcia w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Pracownię ufundowała szkole PGE Energia Odnawialna, by inwestować w przyszłe kadry. 
Pomysłodawcą utworzenia pracowni w Sielcach był minister energii, poseł ziemi siedleckiej, niegdyś nauczyciel Elektryka, Krzysztof Tchórzewski. 
Chętnych do nauki w klasie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej było dużo. Młodzi ludzie wiedzą jak ważne jest doświadczenie zdobyte  już na etapie nauki  w szkole. 

_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe