Poniedziałek, 25.06.2018, imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Dożynki w Gminie Siedlce

  • 13.09.2017, 13:10
Dożynki w Gminie Siedlce
Tegoroczne Dożynki Gminy Siedlce odbyły się w Strzale. Była to okazja do podziękowania rolnikom za ciężką pracę oraz do wspólnej zabawy mieszkańców.

Uroczystości rozpoczęła polowa Msza Święta w intencji rolników i mieszkańców gminy Siedlce. Przewodniczył jej biskup siedlecki Kazimierz Gurda. Obecni byli samorządowcy z Siedlec i Powiatu Siedleckiego, oraz wicemarszałek Mazowsza. Po wystąpieniach zaproszonych gości wójt gminy Siedlce, wspólnie ze starostami dożynek podzielił wśród mieszkańców chleb wypieczony z mąki tegorocznych zbiorów.
Dożynki były nie tylko okazją do wspólnej zabawy i integracji mieszkańców gminy ale przede wszystkim do podziękowania rolnikom za ich trud włożony w ciężką pracę na roli.  O oprawę artystyczną uroczystości zadbał Gminny Ośrodek Kultury w Chodowie. Gwiazdą tegorocznej imprezy był zespół Masters.

_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe