Wtorek, 25.09.2018, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawców  kradzieży

  • 6.10.2017, 13:06
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
KOMUNIKAT – rozpoznaj sprawców  kradzieży
Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn widocznych na załączonych do tekstu zdjęciach. W dniu 26 września 2017 roku ww. mężczyźni dokonali kradzieży znacznej sumy pieniędzy z pomieszczeń budynku mieszkalnego usytuowanego w Siedlcach przy ul.Brzeskiej.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie  kradzieży z włamaniem do budynku przy ul. Brzeskiej w Siedlcach. W trakcie tego przestępstwa widoczni na i  zdjęciach mężczyźni po sforsowaniu zamka w drzwiach wejściowych do budynku dostali się do jego wnętrza gdzie z jednego z pomieszczeń mieszkalnych  ukradli znaczną sumę pieniędzy. W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę z fotografii , proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe