Wtorek, 25.09.2018, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Nowe plany na przystankach MPK

  • 9.10.2017, 12:32 (aktualizacja 09.10.2017 12:34)
  • Urząd Miasta Siedlce
Nowe plany na przystankach MPK
Siedleckie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne rozpoczęło umieszczanie na wiatach przystankowych aktualnego Schematu Linii Komunikacyjnych.

MPK od 5 października na każdej wiacie przystankowej w granicach administracyjnych Miasta, umieszcza Schemat Linii Komunikacyjnych przedsiębiorstwa. Wyklejanie informatorów zakończy się w tym tygodniu. Firma uzasadnia montaż "wychodzeniem naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów".

Nowe schematy miejskich i podmiejskich linii autobusowych powinny pomóc korzystającym z komunikacji miejskiej, w lepszym poznaniu ich zasięgu i przebiegu, co z kolei powinno umożliwić szybsze i efektywniejsze docieranie do docelowych miejsc podróży, w różnych częściach Miasta.

Schemat linii komunikacyjnych, z zaznaczonymi na kolorowo - w zależności od strefy płatniczej - przystankami, pozwala zaznajomić się też z zasięgiem poszczególnych linii i stref, miejscami doładowań Siedleckiej Karty Miejskiej oraz wybranymi, najważniejszymi obiektami w mieście (urzędy, placówki itp.). Prezes MPK Krzysztof Dębiński zapewnia, że to nie koniec działań Firmy mających ułatwiać poruszanie się po Mieście.

Urząd Miasta Siedlce
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe