Poniedziałek, 24.09.2018, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Regionalna Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Siedlcach

  • 9.11.2017, 10:18
  • Komenda Miejska Policji w Siedlcach
Regionalna Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Siedlcach
8.11.2017 r. w sali konferencyjnej Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbyła się regionalna konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego subregionu siedleckiego. Konferencja była okazja do podsumowania stanu bezpieczeństwa na mazowieckich drogach ze szczególnym uwzględnieniem subregionu siedleckiego oraz wyróżnienia osób, które w sposób szczególny angażują się w działalność na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Zebranych na konferencji w imieniu organizatorów, tj. Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli – reprezentowanego przez Dyrektor Barbarę Sobiczewską oraz Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach – reprezentowanej przez Komendanta podinsp. Andrzeja Dziewulskiego - przywitał Dyrektor WORD pan Jacek Kobyliński. Następnie organizatorzy wręczyli wyróżnienia przyznawane przez Mazowiecką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W tym roku wyróżnienia te otrzymali:

·        MICHOŃ Barbara – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sarnakach,

·        OSTROWSKI Krzysztof – radny miasta Garwolin,

·        ŁĘCZYCKI Mirosław – nauczyciel ZSP Nr 1 w Siedlcach

W dalszej części konferencji Prezes Fundacji Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Jacek Zalewski przedstawił i omówił uczestnikom prezentację – edukacja komunikacyjna jako narzędzie prewencji wypadkowej z uwzględnieniem nowych form komunikacji. Następny z prelegentów, którym był mł. insp. Jacek Mnich Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP zs.. w Radomiu przedstawił prezentację – stan, problemy i perspektywy poprawy bezpieczeństwa drogowego w regionie oraz w mieście Siedlce i powiecie siedleckim. Kolejny panel konferencji obejmował dyskusję uczestników podczas której występujące w niej osoby odnosiły się do przedstawionych informacji oraz przekazywały własne spostrzeżenia na temat poprawy stanu bezpieczeństwa na drogach.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe