Poniedziałek, 24.09.2018, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolnej

  • 13.11.2017, 13:14
  • Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach
Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolnej
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 15 listopada 2017 r. o godz. 10:00 do Sali Białej na Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolnej. W tym dniu odbywać się będą przesłuchania konkursowe, a 22 listopada o godz. 18:00 koncert laureatów. Impreza organizowana jest z myślą o dzieciach z przedszkoli publicznych i niepublicznych w Siedlcach i w powiecie siedleckim. Głównym założeniem Festiwalu jest popularyzacja dorobku artystycznego młodych twórców, wspieranie ich twórczości artystycznej oraz rozwijanie zdolności wokalnych.

Dzieci zaśpiewają piosenki tematycznie związane z jesienią. Usłyszymy utwory pełne uśmiechu i jesiennych promieni słonecznych, które pokażą zgromadzonej publiczności, że jesień wcale nie musi być smutna i szara. Wesołe spotkanie z dźwiękami i kolorami jesieni odbędzie się 15 listopada 2017 r. (przesłuchania konkursowe) i 22 listopada 2017 r. (Koncert Laureatów) w Sali Białej MOK przy ul. Pułaskiego 6.

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe