Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

„Zawody Smoczych Łodzi powracają”

  • 7.12.2017, 09:34 (aktualizacja 07.12.2017 09:41)
  • Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
„Zawody Smoczych Łodzi powracają”
Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, 5 stycznia (piątek) 2018 roku świętuje 4 urodziny Parku Wodnego Siedlce! Z tej okazji już po raz drugi organizujemy Zawody Smoczych Łodzi pod hasłem „Siedlce na fali”. Jest to impreza o charakterze sportowo-rekreacyjnym, podczas której zachęcamy mieszkańców Siedlec, firmy, zakłady pracy i szkoły do integracji i sportowej rywalizacji. Chcecie przeżyć niesamowitą przygodę, a do tego poczuć wielkie emocje? Pracujecie razem, jesteście grupą przyjaciół? Weźcie udział w jedynych tego typu zawodach w naszym regionie!

Poprzednia edycja zawodów okazała się wielkim sukcesem! Do rywalizacji stanęło ponad 160 uczestników, pełne trybuny i niezapomniane emocje! W drugiej edycji nie obniżamy poprzeczki! Nowy rok rozpoczynamy z wielką pompą! Dlatego też zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie, która wyzwoli w Was prawdziwy ogień! Twórzcie 6-osobowe drużyny, zmierzcie się z ogniem rywalizacji i świetną zabawą!

Przypomnijmy na czym polegają zawody. Sześcioosobowe drużyny, siedząc naprzeciwko siebie w ponad 12-metrowej łodzi, wiosłują w przeciwną stronę. Wygrywa ta załoga, która przepchnie łódź na stronę przeciwnika. Najważniejsze jest równe tempo i dobra koordynacja zawodników.

Kto wygra? Która drużyna okaże się najlepsza? Jedno jest pewne!  Przed nami duża dawka świetnej zabawy i wielkich emocji!
Do wygrania cenne nagrody :

  • Puchary oraz medale dla zwycięzców, 6 podwójnych zaproszeń na spektakle w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce,
  • Zaproszenia na seanse do kina Helios Siedlce,
  • Voucher na kwotę 100 zł dla każdego zawodnika z osady (6 x 100 zł = 600 zł) do wykorzystania w Restauracji „Kochanówka”,

Jak wziąć udział w zawodach?

Czekamy na wasze zgłoszenia do końca 2017 roku.

 

 

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepraszamy, ale możliwość komentowania jest niedostępna.

Pozostałe