Niedziela, 19.08.2018, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Zjazd absolwentów i nauczycieli ZSP nr 3

  • 9.11.2015, 16:04
  • Olga Skrzek
Zjazd absolwentów i nauczycieli ZSP nr 3
„Budowlanka”, „Gastronomik” , „Samochodówka czy „Hotelarz”– absolwenci tych szkół a właściwie jednej bo o Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach mowa, mogli spotkać się po latach.

„Budowlanka”, „Gastronomik” , „Samochodówka czy „Hotelarz”– absolwenci tych szkół a właściwie jednej bo o Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach mowa, mogli spotkać się po latach. Okazją do tego był sobotni zjazd absolwentów i nauczycieli z okazji 50 lecia szkoły. Placówka przygotowała bogaty program artystyczny, zaprezentowano też film o historii szkoły i wręczono jubileuszowe medale.  

Olga Skrzek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe