czwartek, 25 czerwca 2026 21:18
Reklama

Plener literacki pierwszy w Siedlcach!

Wspólne pisanie wierszy, wspólne śpiewanie wraz z zespołem Sweet Angels i spontaniczny Turniej jednego wiersza! Wszystko na skwerze Niepodległości w Siedlcach. W poezję i poezją będą się ''bawić'' uczniowie siedleckich szkół około 180 osób! Celem imprezy jest miedzy innymi integracja środowiska twórczego i kształtowanie współczesnego patriotyzmu.
Plener literacki pierwszy w Siedlcach!
Zapraszamy!

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama