wtorek, 23 czerwca 2026 16:52
Reklama

Walka z „dopalaczami” trwa

W ciągu dwóch ostatnich tygodni do szpitali w naszym regionie po zażyciu tzw. dopalaczy trafiło blisko 30 osób.
Kliknij aby odtworzyć
W ciągu dwóch ostatnich tygodni do szpitali w naszym regionie po zażyciu tzw. dopalaczy trafiło blisko 30 osób.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama