wtorek, 23 czerwca 2026 05:41
Reklama

„Drogi do wolności” w UPH

W Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym odbył się koncert „Drogi do wolności”. Zakończył obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, w które włączyła się siedlecka uczelnia.
Kliknij aby odtworzyć

         


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama