piątek, 26 czerwca 2026 11:06
Reklama

Wystawa „Lata 20..Lata 30. Biała i jej mieszkańcy w dwudziestoleciu międzywojennym”

W Muzeum Południowego Podlasia aż do 31 marca 2022 roku można obejrzeć bardzo ciekawą wystawę. Tematem przewodnim jest życie bialczan w dwudziestoleciu międzywojennym.
Kliknij aby odtworzyć

 O wystawie „Lata 20..Lata 30” opowiedziała nam organizatorka i właścicielka Galerii Staroświeckiej, Pani Danuta Dunajko-Andrzejuk.     


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama