piątek, 26 czerwca 2026 11:02
Reklama

Choinki dla siedleckiej Onkologii

Siedleckie Centrum Onkologii otrzymało iście świąteczny podarunek od Nadleśnictwa. Wnętrze budynku przystroiły piękne choinki świąteczne, które z pewnością sprawią, że czas bożonarodzeniowy będzie choć nieco milszy dla pacjentów.
Kliknij aby odtworzyć

Przepiękny gest ze strony nadleśnictwa doda świątecznej magii zarówno pacjentom jak i pracownikom Siedleckiego Centrum Onkologii.     


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama