piątek, 26 czerwca 2026 11:08
Reklama

Biała Podlaska oddała hołd ofiarom stanu wojennego

13 grudnia mija 40 lat od wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Bialczanie licznie oddali hołd ofiarom tego wydarzenia pod tablicą upamiętniającą dzień, który zmienił na zawsze losy Polaków.
Kliknij aby odtworzyć

Tablica przy ul. Długiej to wyjątkowe miejsce. Podczas trwania stanu wojennego to właśnie tam gromadziło się rzesze wiernych, którzy modlili się wspólnie w intencji kraju.     


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama