piątek, 26 czerwca 2026 12:18
Reklama

Rusza budowa odcinka autostrady A2 Mińsk Mazowiecki – Siedlce

Wraz z 13 grudnia rozpoczęły się prace budowlane odcinka Autostrady A2 na trasie Mińsk Mazowiecki – Siedlce. Chodzi o odcinek Kałuszyn-Groszki.
Kliknij aby odtworzyć

Koniec prac nad odcinkiem ma nastąpić jesienią 2023 roku.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama