piątek, 26 czerwca 2026 08:07
Reklama

Policja na bialskiej sesji rady miasta

Podczas ostatniej Sesji Rady miasta w Białej Podlaskiej doszło do interwencji policji. Jeden z widzów, który obserwował sesję online powiadomił służby o naruszeniu zasad bezpieczeństwa i braku maseczek wśród zebranych.
Kliknij aby odtworzyć

Było to pierwsze takie zgłoszenie w przypadku Urzędu miasta Biała Podlaska.      


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama