poniedziałek, 22 czerwca 2026 02:04
Reklama

Studio TV - Krzysztof Chaberski

Afera węglowa w siedleckim PEC?
Kliknij aby odtworzyć

Czy w siedleckim Przedsiębiorstwie Energetycznym doszło do niegospodarności? O tym posłuchają Państwo w najnowszej rozmowie, której gościem był Krzysztof Chaberski (Koalicja Obywatelska).
Zapraszamy na wywiad.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama