poniedziałek, 22 czerwca 2026 03:30
Reklama

X Dyktando Siedleckie

Za nami X Dyktando Siedleckie, które skutecznie zachęca wszystkich do podjęcia zmagań z polską ortografią. W Szkole Podstawowej nr 4 zagościła i odczytała młodzieży tekst tegorocznego dyktanda Urszula Dudziak, znakomita piosenkarka.
Kliknij aby odtworzyć

Udział wzięły nie tylko dzieci, ale też dorośli, którzy swoich sił spróbowali na siedleckim Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama