poniedziałek, 22 czerwca 2026 02:16
Reklama

Spotkanie z pisarką Agnieszką Panasiuk

Agnieszka Panasiuk to pisarka, która swoją kolejną książkę wydała niedawno. W maju miała premierę powieść „Ścieżki Elizy”, która spotkała się z ciepłym i pozytywnym odbiorem czytelników, a okazję do promocji miała podczas spotkania w Bibliotece w Białej Podlaskiej.
Kliknij aby odtworzyć

Do tej pory Agnieszka wydała cztery książki swojego autorstwa takiej jak „Cecylia”, „Antonia”, i „Aleksandra” w cyklu „Na Podlasiu”.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama