poniedziałek, 22 czerwca 2026 02:20
Reklama

Pracownicy Altrad Mostostal strajkują kolejny dzień

„Chcemy podwyżki! Propozycje zarządu są nieludzkie!” - takie słowa płyną ze strony pracowników Altrad Mostostal w Siedlcach, którzy już kolejny dzień od 6-22 strajkują pod siedzibą firmy.
Kliknij aby odtworzyć

Administracja firmy do strajku się nie przyłączyła, ale pracownicy zapewniają, że będą protestować do upadłego z nadzieją, że ktoś w końcu ich wysłucha. O postępach sprawy będziemy informować na bieżąco.dministracja firmy do strajku się nie przyłączyła, ale pracownicy zapewniają, że będą protestować do upadłego z nadzieją, że ktoś w końcu ich wysłucha. O postępach sprawy będziemy informować na bieżąco.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama