poniedziałek, 22 czerwca 2026 03:16
Reklama

Środki z Polskiego Ładu dla powiatu łosickiego

Za nami wręczenie promes w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład dla powiatu łosickiego. Łącznie to ponad 50 milionów złotych na inwestycje samorządowe.
Kliknij aby odtworzyć

Posłuchajmy o szczegółach oraz inwestycjach, które planują wykonać samorządowcy z otrzymanych środków


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama