poniedziałek, 22 czerwca 2026 03:22
Reklama

Koncert „Siedlce dla Jezusa” - zapowiedź 2022

Już po raz piąty w naszym mieście odbędzie się koncert uwielbienia „Siedlce dla Jezusa”.
Kliknij aby odtworzyć

Projekt zrodził się z inicjatywy osób świeckich, a trzy lata temu został powierzony Szkole Nowej Ewangelizacji, która realizuje go we współpracy ze Wspólnotą Jednego Ducha i siedlecką parafią pw. św. Jana Pawła II. Posłuchajmy, co w tym roku odbędzie się w ramach wydarzenia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama