poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:34
Reklama

Rozdano złote i diamentowe pióra

W Szkole Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej odbyła się uroczystość wręczenia złotych i diamentowych piór dla najzdolniejszych uczniów.  To już tradycja, że przed końcem roku szkolnego młodzież otrzymuje owe wyróżnienia.
Kliknij aby odtworzyć

W tym roku w gronie wyróżnionych znalazło się 53 uczniów bialskich szkół.


 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama