poniedziałek, 22 czerwca 2026 11:22
Reklama

Dni Gminy Wodynie „W rytmie lata”

Za nami niezwykle udana impreza, która minęła „W rytmie lata”. Gmina Wodynie świętowała, na uroczystości przybyło wielu gości, a na miejscu swoimi pysznymi wyrobami i atrakcjami witały Panie z Kół Gospodyń Wiejskich i innych organizacji.
Kliknij aby odtworzyć

Jak widać dokładnie takich imprez brakowało mieszkańcom gminy Wodynie! Telewizja Wschód była patronem medialnym wydarzenia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama