poniedziałek, 22 czerwca 2026 11:29
Reklama

III tura Polskiego Ładu w powiecie siedleckim, łosickim i sokołowskim

Za nami ogłoszenie wyników naboru wniosków złożonych przez samorządy z terenu powiatu siedleckiego, łosickiego oraz sokołowskiego w ramach Rządowego Funduszu „Polski Ład” - Program Inwestycji Strategicznych. To już trzecia edycja, która tym razem obejmuje obszary popegeerowskie. To ogromne rządowe wsparcie, które pozwala wyrównać warunki życia w mieście i na wsi.
Kliknij aby odtworzyć

Gminy nie kryją szczęścia z otrzymanych środków, pieniądze przeznaczone będą między innymi na remonty dróg czy budynków.
 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama