poniedziałek, 22 czerwca 2026 11:22
Reklama

Otwarcie Gminnego Ośrodka Zdrowia w Repkach

Gminny Ośrodek Zdrowia w Repkach doczekał się generalnego remontu, a niedawno został on oficjalnie otwarty. Tak ogromna inwestycja nie byłaby możliwa bez uzyskanego dofinansowania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
Kliknij aby odtworzyć

Swoje zadowolenie z obecnego stanu budynku wyrazili nie tylko pracownicy ośrodka, ale także pacjenci - mieszkańcy Gminy Repki.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama