poniedziałek, 22 czerwca 2026 11:39
Reklama

Spotkanie mieszkańców gm. Siedlce z Posłem Krzysztofem Tchórzewskim

Podczas piątkowego popołudnia w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Chodowie, na zaproszenie Wójta gminy Siedlce Henryka Brodowskiego, poseł Krzysztof Tchórzewski spotkał się z mieszkańcami tego regionu.
Kliknij aby odtworzyć

Była to okazja aby omówić złożone przez wójta wnioski, dzięki którym gmina Siedlce pięknieje w oczach, natomiast Minister Tchórzewski miał okazję przybliżyć mieszkańcom działanie programów rządowych.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama