poniedziałek, 22 czerwca 2026 12:45
Reklama

Polski Ład w pow. łosickim

Powiat łosicki do tej pory otrzymał blisko 80 mln zł w ramach wszystkich edycji Polskiego Ładu. To ogromne środki, które wspomogą między innymi remonty dróg na terenie nadbużańskich miejscowości. Na ukończeniu jest już inwestycja w gm. Huszlew.
Kliknij aby odtworzyć

Tak ogromne inwestycje nie byłyby możliwe do wykonania gdyby nie środki rządowe. Mieszkańcy cieszą się z nowych dróg, które wcześniej były niebezpieczne dla ich dzieci.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama