poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:31
Reklama

Dożynki w Radomyśli

Dożynki Gminy Wiśniew były okazją do spotkania mieszkańców, a w szczególności do podziękowania rolnikom za ich ciężką pracę na roli. Święto plonów corocznie nawiązuje do zwyczajów i tradycji związanych z zakończeniem żniw. Nie zabrakło pięknych dożynkowych wieńców, dzielenia się chlebem i wręczenia medali „zasłużony dla rolnictwa”.
Kliknij aby odtworzyć

   


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama