poniedziałek, 22 czerwca 2026 18:22
Reklama

Dożynki gm. Siedlce 2022

Występy lokalnych zespołów, tradycja dzielenia się chlebem oraz konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Rolnicy i mieszkańcy gm. Siedlce hucznie świętowali zakończenie prac rolnych, teraz czas na zasłużony odpoczynek i radość z zebranych plonów. Impreza dożynkowa udała się wyśmienicie, a wieczorne koncert gwiazd przyciągnęły gigantyczną widownię.
Kliknij aby odtworzyć

Zapraszamy na relację!


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama