poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:19
Reklama

W Międzyrzecu Podlaskim upamiętnili ofiary zbrodni katyńskiej

W Międzyrzecu Podlaskim stanęła nowo wybudowana kapliczka. Poświęcona jest ona ofiarom zbrodni katyńskiej, na której znajduje się płaskorzeźba Matki Bożej Katyńskiej. Symboliczne miejsce ma przypominać o trudnych dziejach polskiego narodu.
Kliknij aby odtworzyć

Organizatorami uroczystości byli: Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Międzyrzecu, NSZZ Solidarność Region Mazowsze Oddział Biała Podlaska, proboszcz międzyrzeckiej parafii św. Mikołaja ks. Dariusz Parafiniuk i burmistrz miasta Zbigniew Kot.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama