poniedziałek, 22 czerwca 2026 21:39
Reklama

Poliklinika w Siedlcach jak nowa

Po wielu latach siedlecka Poliklinika doczekała się nowego oblicza! Cała placówka przeszła generalny remont, pozostało tylko doposażyć ją odpowiednio. Na dachu stanęła energooszczędna fotowoltaika, a wnętrza oraz elewacja zupełnie zmieniły swój dotychczasowy wygląd.
Kliknij aby odtworzyć

 Remont został sfinansowany z budżetu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama