poniedziałek, 22 czerwca 2026 22:02
Reklama

Akcja "Sadzimy" w siedleckim Nadleśnictwie

Nadleśnictwo Siedlce prowadzi ciekawą akcję, która trwa tylko DO PIĄTKU 30 WRZEŚNIA!
Kliknij aby odtworzyć

Spieszcie się, jeszcze możecie załapać się na sadzenie drzewek! :)


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama