poniedziałek, 22 czerwca 2026 21:59
Reklama

Dzień Otwarty na siedleckiej Onkologii

Mazowiecki Szpital Wojewódzki stawia na badania profilaktyczne. Dlatego co miesiąc będzie organizować Dni Otwarte, podczas których BEZ ZAPISÓW będzie można skorzystać z badań i konsultacji. Za nami dzień otwarty w siedleckim Centrum Onkologii.
Kliknij aby odtworzyć

Profilaktyka odgrywa ogromną rolę w leczeniu. Podczas październikowego dnia otwartego w Siedleckim Centrum Onkologii prowadzone będą badania profilaktyczne w kierunku raka jelita grubego. W listopadzie prowadzone będą badania profilaktyczne w kierunku nowotworów prostaty.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama