wtorek, 23 czerwca 2026 00:36
Reklama

11. Biegiem przez Platerów

Już po raz 11-ty miejscowość Platerów zamieniła się w sportowo-owocową stolicę naszego regionu! Bieg z jabłuszkiem w tle jak zawsze przyciągnął setki uczestników, a na miejscu poza pokonaniem ciekawej, nadbużańskiej trasy czekała strefa gastronomiczna, gdzie serwowane były rarytasy z miejscowych skarbów – jabłek.
Kliknij aby odtworzyć

Biegacze spróbowali swoich sił w rywalizacji sportowej, a kibice gorąco dopingowali. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama