poniedziałek, 22 czerwca 2026 23:34
Reklama

Święto 1 Warszawskiej Brygady Pancernej – Biała Podlaska

Po blisko 21 latach do Białej Podlaskiej powróciło wojsko. Mija już ponad rok odkąd żołnierze 1. Warszawskiej Brygady Pancernej rozpoczęli stacjonowanie. W centrum miasta mundurowi zorganizowali piknik, podczas którego odbył się uroczysty apel oraz prezentacja sprzętu wojskowego.
Kliknij aby odtworzyć

Sytuacja na Ukrainie pokazuje, jak ważna jest dziś silna i dobrze wyposażona armia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama