wtorek, 23 czerwca 2026 00:37
Reklama

Sezon na grzybobranie

Jesień w pełni, to oznacza tylko jedno – poza ciepłym kocem i herbatą rozpoczął się sezon na grzybobranie. Zbieranie darów lasu ma zarówno swoich miłośników, jak i przeciwników. W lasach można dostrzec grzybiarzy, z pełnymi koszami od przeróżnych okazów prawdziwków, podgrzybków, maślaków. Na siedleckich targowiskach również można spotkać sprzedawców, którzy oferują swoje zbiory.
Kliknij aby odtworzyć

Należycie do team`u grzybiarzy czy smakoszy darów lasu? Jakie są Wasze ulubione grzyby? Pochwalcie się swoimi zbiorami na naszym profilu Facebook!


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama