wtorek, 23 czerwca 2026 00:45
Reklama

Podpisanie umowy pomiędzy UPH a gm. Zbuczyn

Siedlecki Uniwersytet Przyrodniczo – Humanistyczny oraz gm. Zbuczyn podpisali porozumienie o współpracy. Będzie ona dotyczyć zakresu organizacji i prowadzenia wspólnych przedsięwzięć naukowych, edukacyjnych, popularyzatorskich, kulturalnych i prospołecznych.
Kliknij aby odtworzyć

To tylko sformalizowanie współpracy pomiędzy gminą a Uczelnią, bowiem Zbuczyn od dawna jest obecny w życiu Uniwersytetu.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama