wtorek, 23 czerwca 2026 00:44
Reklama

Dzień Edukacji Narodowej w siedleckim Ekonomiku

Za nami Dzień Edukacji Narodowej, a przed nami Dzień Nauczyciela. W całej Polsce uczniowie będą składać życzenia swoim ulubionym opiekunom naukowym. W siedleckim Ekonomiku odbyły się uroczystości, podczas których odbyło się oficjalne pasowanie uczniów klas pierwszych.
Kliknij aby odtworzyć

W tym roku do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 zapisało się ponad 200 uczniów. Głównym punktem harmonogramu było jednak uroczyste odsłonięcie nowo powstałego muralu, który znalazł się na korytarzu. Jego motyw nawiązuje do patrona szkoły.
 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama