wtorek, 23 czerwca 2026 04:54
Reklama

Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Zbuczyn

A więc stało się! Młodzi mają głos w gminie Zbuczyn! Za nami inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Gminy, która miejsce miała w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. Od teraz swoją kreatywnością i młodzieńczą energią 17-osobowa rada będzie wspierać działania samorządu zbuckiego.
Kliknij aby odtworzyć

Podczas trwania obrad, wybrany został przewodniczący młodzieżowej rady gminy. Serdecznie gratulujemy Bartoszowi Ratyńskiemu.
 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama