wtorek, 23 czerwca 2026 07:50
Reklama

Remont oddziału covidowego w Sokołowie Podlaskim

Oddział covidowy w sokołowskim szpitalu doczekał się remontu. Długo wyczekiwana modernizacja była konieczna, od początku pandemii Szpital w Sokołowie Podlaskim udzielił ponad 3 tys rad lekarskich i ponad 15, tys hospitalizacji. Dziś nowe oblicze pozytywnie wpłynie na komfort przebywania tam pacjentów i personelu.
Kliknij aby odtworzyć

Inwestycja była realizowana przez ministerstwo zdrowia w ramach Funduszu Przeciwdziałania Covid-19 w kwocie 3 mln zł. Remont trwał kilka miesięcy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama