wtorek, 23 czerwca 2026 06:33
Reklama

Otwarcie drogi w gm Huszlew

Za nami oficjalne otwarcie długo wyczekiwanej drogi w gm. Huszlew w powiecie łosickim.
Kliknij aby odtworzyć

To strategiczny odcinek, bowiem nowo wyremontowana trasa przebiega w pobliżu szkoły, do której dojeżdża blisko 90% dzieci. Bezpieczeństwo gra tutaj pierwsze skrzypce.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama