wtorek, 23 czerwca 2026 09:45
Reklama

Podpisanie umowy pomiędzy UPH a siedleckim Prusem

Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach i dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Siedlcach uroczyście podpisali umowę, której celem jest współpraca naukowa i dydaktyczna.
Kliknij aby odtworzyć

Porozumienie ma charakter interdyscyplinarny i obejmuje podejmowanie wspólnych przedsięwzięć, w ramach których uczniowie będą m.in. uczestniczyć w lekcjach akademickich, korzystać z laboratoriów uniwersyteckich i brać udział w konferencjach naukowych.
 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama