wtorek, 23 czerwca 2026 11:05
Reklama

Śmierć dwóch nastolatków w gm. Drelów

Gm. Drelów, to właśnie tutaj doszło do tragicznej śmierci dwóch nastolatków. Chłopcy naprawiali auto w garażu, jednak kiedy długo nie pojawili się w domach, członek rodziny postanowił sprawdzić, co się stało.
Kliknij aby odtworzyć

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama