wtorek, 23 czerwca 2026 11:10
Reklama

Siedlecka Kolejówka podpisała kolejną umowę patronacką

PKP Intercity oraz siedlecka „Kolejówka” podpisali kolejną umowę patronacką.
Kliknij aby odtworzyć

To ogromna korzyść dla obydwu stron, uczniowie są doskonale przygotowywani do zawodu, a PKP może liczyć na wyszkolonych pracowników z odpowiednimi kompetencjami.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama