wtorek, 23 czerwca 2026 12:33
Reklama

Praktyka ginekologa onkologa 2022 – Biała Podlaska

Grono wybitnych specjalistów w dziedzinie ginekologii spotkało się w Bialskim Szpitalu, aby wspólnie poruszyć temat zdrowia.
Kliknij aby odtworzyć

To już III Konferencja pn.: „Praktyka Ginekologa Onkologa 2022”, w ramach której odbył się szereg warsztatów oraz wykładów, w tym międzynarodowych.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama