wtorek, 23 czerwca 2026 15:39
Reklama

Otwarcie świetlicy w Ujrzanowie gm. Siedlce

Nowo powstała świetlica w Ujrzanowie, w gm. Siedlce już oficjalnie otwarta!
Kliknij aby odtworzyć

Za nami uroczystości związane z oddaniem do użytku nowego obiektu, który będzie służył mieszkańcom.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama